Düğün Yemek Organizasyonu

Düğün Yemek Organizasyonu

Memnuniyetinizi önemseyen profesyonel bir ekibimiz de var. Yılların deneyimiyle hizmet veren uzman kadromuz davetlilerinizin memnuniyeti için düğününüz boyunca aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Bir sıkıntınız veya sorunuz olduğunca gönül rahatlığıyla bu ekibimizden yardım isteyebiliyorsunuz. 

Yemekli düğün organizasyonlarınızda menü içeriğinin tamamına siz karar veriyorsunuz ve dilerseniz düğünden önce menü tadımı yapabiliyorsunuz. Vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuklara özel menü alternatiflerimizin bulunduğunu da belirtmek isteriz. İş ortaklarımız tarafından özenle hazırlanan lezzetli yemekleri, özel sunum tekniğimiz ve profesyonel ekibimizle servis ediyoruz.

Şık sunumları, güvenilir hizmet anlayışı ve yılların verdiği deneyimle fark yaratan Likapa Garden düğün organizasyonlarınızı bir şölene çevirerek mutluluğunuza ortak olmayı çok istiyor. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak ve bütçenize dost olacak fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Likapa Garden Beykoz iletişimi için yapmanız gereken şey bu kadar basit!