Nişan Yemek Organizasyonu

Web Tasarım

Nişan Yemek Organizasyonu

Çömlek Kuru fasulye dünya mutfağından oluşmuş zengin menüsü, kaliteli servis ve sıcak atmosferiyle müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Kişi ve davete özel zengin alternatifli menü çeşitleri, masa ve sandalye süslemeleri, ve dinamik güleryüzlü kadrosuyla hayatınızın en özel günlerinde sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Şehrin tam merkezinde çok özel bir konumda ve Şehir ve adalar manzaralı 220 kişi kapasiteye sahip olan Çömlek Kuru Fasulye düğün, nişan, nikah sonrası yemek, kına gecesi, bekarlığa veda, mezuniyet, baby shower, iş toplantıları ve doğum günü partileriniz için çok ideal bir mekan. 

Nişan Yemek Organizasyonu

Kişiye özel seçimlerle dünya mutfağından seçenekler sunabileceğiniz bir nişan yemek organizasyonu hayal ediyorsanız tam olarak merkezi konumdaki mekânımız tam da misafirlerimizin arayışlarının karşılığı olarak görebilirsiniz. En özel günlerinizden biri olan nişan yemek organizasyonu kusursuz bir biçimde sizler için hazırlanacaktır.

Kaliteli servisimiz ve güler yüzlü personelimiz ile misafirlerinizi ve sizi rahat ettireceğimizden asla kuşku duymamalısınız. Masa ve sandalye süslemelerinizi en güzel şekilde özenle hazırlayacağımız için sizlerin seçimleri ile hayatınızın en özel günlerinden birinde imzamız kalacaktır. Tüm misafirlerimize uygun ekonomik tercihler ve bununla beraber aradığınız şıklık ve konfor her zaman sizlerle olacaktır. Ulaşım konusunda merkezi konumumuz ve adalar manzarası da sizlerin içini ferahlatacak ve o güzel günü hayal ederken rahatlamanızı sağlayacaktır.

Hem görseliyle hem içeriği hem kalitesiyle adından söz ettiren bir mekân arayanlar için durum oldukça güçtür. Fakat böyle mekânlar kendi imzalarını mekânın adıyla başlayıp dekorasyonuyla hizmet anlayışıyla adından söz ettirmeyi başarmış ender ve özel mekânlar her zaman misafirlerini ağırlarken kendi evinde hissettirmeyi başaracaktır. Çömlek’te davet ve organizasyonlar da tam olarak aradığınız konforu misafirlerine sunmakta ustalığını konuşturmaktadır.

Davetler Kaç Kişilik Organize Edilebilir?

Şehrin tam da merkezinde çok özel bir konumda bulunduğu için ve alanın genişliği kapasitesi oldukça büyüktür. Organizasyonlar yapılırken alanın ferah ve geniş alan kapasitesinden fazlasıyla yararlanılabiliyor.

Toplamda iki yüz yirmi kişi kapasitesine sahip olduğu için tüm misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz ve aynı zamanda konforundan da emin olabileceğiniz kına gecesinden doğum günü organizasyonuna kadar pek çok davete yer verebileceğiniz bir alan sizleri beklemektedir. Davet konusunda herhangi bir sınırının olmaması aynı zamanda mezuniyet, baby shower, bekârlığa veda partileri nişan gibi pek çok organizasyonu da mekân içerisinde kurgulayabilirsiniz.

Davetlerde Hangi Menüler Sunulabilir?

Kişiye özel sınırsız menü ve seçenek imkânıyla zengin çeşit olanaklarını da sunmaktadır. Üstelik Türk mutfağı ile değil dünya mutfağının çeşitli menüleriyle de misafirlerine hizmet sunmaktadır.

Güler yüzlü personelinin yanı sıra bir âdete bir şölen oluşturan enfes mutfağı ile de göze ve damağa hitap etmesi de en göz alıcı özelliklerinden birisidir. Davetlerde nişan yemek organizasyonun farkını ortaya koymuş olacaktır.

Nişan Organizasyonları Nasıl Yapılır?

Çömlek firmamızda işler tam da istediğiniz gibi ilerler. Profesyonel bir ekibin güler yüzlü personelin yanında misafirlerin huzuru ve istekleri kesinlikle en önemli iş olarak kabul edilir. Atmosfere uygun bir menü hazırlandığında içeriğini tamamen kişiye özel isteklerle tamamlayabileceğiniz gibi organizasyon da kişisel ihtiyaçlarınız ve seçilen konsepte göre hazırlanabilir.

Bunun dışında farklı firmalarla anlaşmış veya kendi organizasyonunuzu el emeği ile tamamlamak istiyorsanız elbette ki bu da bir seçenek olarak kabul edilir. Kendi istekleriniz ve malzemeleriniz ile de süslemeler yapabilirsiniz. İnsanların en mutlu günlerini organize ederken nişan yemek organizasyonunu diğer firmalardan ayıran da tam olarak misafirlerine verdiği değer olacaktır.

Whatsapp Whatsapp Menü